Koncesionář Peugeot v Sokolově a Karlových Varech Kontaktujte nás

NÁHRADNÍ DÍLY

Náhradní díly

 

 

 

Nabidka přizpůsobená všem potřebám

 

Peugeot vám pro potřeby údržby a opravy nabízí náhradní díly, které jsou dokonale přizpůsobené vašemu vozu.
Nabízí vám nejlepší poměr spolehlivost/cena/bezpečnost.

 

 

 

Originální díly

 

 

POŽADAVKY VÝROBCE NA KVALITU

 

Originální díly Peugeot, které se vyrábí na základě stejných přísných zadávacích podmínek a výrobních norem jako díly používané při montáži vozů Peugeot při výrobě, používají vhodné kvalitní materiály. Podrobují se celé škále testů, aby vašemu vozu přinesly spolehlivost, dlouhou trvanlivost a bezpečnost.

 

 

Originalni kvalita

 

Váš vůz Peugeot je homogenním a soudržným celkem složeným z prvků, které výrobce navrhnul a definoval tak, aby přispěly k bezpečnosti a spolehlivosti vašeho vozu.
Originální díly Peugeot vám umožní zachovat spolehlivost, bezpečnost, komfort a potěšení z řízení vašeho vozu Peugeot.

 


Informace o náhradních dílech

 

 

 

 

Repasované díly

 

 

 

KVALITNÍ ŘEŠENÍ

 

Potřebujete vyměnit díl u svého Peugeotu? Zvolte si repasované náhradní díly a přispějte tak ke snížení dopadu na životní prostředí. Jde o repasovaný díl vyrobený velmi přísným postupem z použitých dílů vozů Peugeot. Na tyto díly se vztahuje stejná výrobní záruka jako na nové originální náhradní díly, protože se při jejich výrobě dodržuji velmi přísné postupy.

 

 

ÚSPORNÉ A EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

 

Prodlužte životnost svého vozu Peugeot a zajistěte jeho zachování v perfektním funkčním stavu za sníženou cenu, která je dokonale přizpůsobená stáří vašeho vozu.
Navíc se budete podílet na našem závazku v otázce ochrany životního prostředí, recyklace a omezení dopadu automobilismu na životní prostředí.

 


Přečtěte si brožuru